.

.

Детски фустан за девојчиња за деца, со големина 12м-5Т

Детски фустан за девојчиња за деца, со големина 12м-5Т

оценки:

DEN 320.00
Од стока
Достапно.

Девојчето дете Девојче девојче целото цветно печатење фустан е совршен за преодно време или сезонски прилики. Клучен детал е сеопфатниот цветен принт со ракави на рафли и нивото на дното. Дизајнирано да се повлече и да се погоди над коленото. Доаѓа во големини 12м-5Т. Направено од 100% полиестер orорџет. Поставата направена од 100% полиестер сатен. Стил на пуловер со еластична половината. Сеопфатно цветно печатење. Еластизиран врат на руфла. Нивото на телото.

За производот

Купувачите избираат и