.

.

Зелена девојка од Мелиса olоли платно уметнички принт

Зелена девојка од Мелиса olоли платно уметнички принт

оценки:

DEN 704.00
Од стока
Достапно.

Нејзините очи може да бидат затворени, но оваа зелена божица го канализира мирот и спокојството со нејзините мисли и духовност; Плус, тука обетките се супер привлечни, како шумски пожар! Деликатна работа и убава сина/зелена палета на бои се мешаат заедно за да донесете шарен принт за потребите на вашиот wallиден декор. Без разлика дали тоа создава чувство на смиреност и ве потсетува да останете од време на време или да му се восхитувате заради тоа уметнички вештини и рендерирање на портрети, овој принт сигурно ќе се појави со пизаз од вашите wallsидови! Произведено со целосно печатење со крварење што ја опфаќа целокупната платно, вашето ново ремек-дело е направено со најсовремена технологија која обезбедува отпечатоци со музејски квалитет. Со квалитетно занаетчиство што гарантира професионален изглед, ова печатење на Giclee на платно е исто така лесен и лесен за виси. Не е потребно гломазно кадрирање бидејќи на вашето ново уметничко дело им треба само неколку нокти и стабилна рака за да се обесат. Мерки за печатење : 24 "x 36 ". Уникатно печатење портрет. Прекрасна палета на бои. Одлично за дома или канцелариски декор. Лесен. Избриши чисти.

За производот

Купувачите избираат и