.

.

Едноставно Дејзи 18 18 портокалови салфетки хипстер, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 портокалови салфетки хипстер, сет од 4

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со едноставно Daisy 18 "x 18 " портокалови хипстерски салфетки од нашата среќна хипи колекција. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете креативност и радост во вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ ХИПСТЕР ГЕОМЕТРИЧКИ ПРИНТ : Едноставно, но сепак елегантни 19 -тина салфетки, доаѓаат во сет од 4. идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

За производот

Купувачите избираат и