.

.

Ournourneуни колекција женски мелиса Опен плоштад пети пети сандали

Ournourneуни колекција женски мелиса Опен плоштад пети пети сандали

оценки:

DEN 272.00
Од стока
Достапно.

Лизгајте ги овие ретро потпетици пред да одите! Колекцијата Мелиса од Journee служи ретро вибрации со надуени ткаени ленти и квадратни пети. Овој дизајн на веганска кожа е покачен со покриена блок потпетица и подножјето што ќе ве натера да се чувствувате како да танцувате. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

За производот

Купувачите избираат и