.

.

Rhenzy 39 Широк модерен кабинет за складирање со 6 одделенија, розова

Rhenzy 39 Широк модерен кабинет за складирање со 6 одделенија, розова

оценки:

DEN 1806.40
Од стока
Достапно.

Кабинетот со 6-одделенија од Rhenzy со TMS додава идеално складирање во скоро секоја просторија во куќата. Совршено на влезен начин или соба на кал или во семејната област за чување книги, игри, играчки и многу повеќе. Објавената завршница на MDF во розова боја се карактеризира со привлечна овална врата влече и заострени нозе што го подобруваат овој ретро шарм. Со шест прегради, можностите за вашата организација се бесконечни. TMS Rhenzy модерен кабинет со 6 одделенија, розова направена од MDF. Модерен стил од средниот век. Розова завршница. Заштитени нозе. 6 оддели за складирање. Исечената овална врата се повлекува. Затворен назад. Бара склопување. Внатре во димензиите на кабинетот : 11,5 инчи висока x 12,25 инчи ширина x 9,75 инчи длабоки. Севкупни димензии на кабинетот : 31,5 инчи висока x 39,4 инчи широк x 11,8 инчи длабоки.

За производот

Купувачите избираат и