.

.

Снегулка за лов на празнични маички за маица за мажи и голема машка машка

Снегулка за лов на празнични маички за маица за мажи и голема машка машка

оценки:

DEN 191.68
Од стока
Достапно.

Донесете го празничниот дух со овој прекрасен начин да го прославите празничниот графички мета. Изработена од мешавина од памук и полиестер, оваа маица со тематски празници не е само мека и удобна за носење, туку ќе биде вашата гардероба за сезоната! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Графички принт од предната страна. Мекото чувство на рака со удобно вклопување. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Празнична графичка маица за мажи од пат да слават.

За производот

Купувачите избираат и