.

.

ДИРЦИМЕ® СИЛИКОН ДЕЛ МЕКЦИЈА

ДИРЦИМЕ® СИЛИКОН ДЕЛ МЕКЦИЈА

оценки:

DEN 223.52
Од стока
Достапно.

Чувајте ги вашите пијалоци ладни со коцки со мраз направени со помош на фиоката за мраз со зелена силиконска боја. Ледената лента без БПА има простор за шест екстра-големи коцки мраз. Пополнете го, ставете го во замрзнувач и ќе имате мраз на рака за неколку часа. Ледената лента доаѓа во неонски зелена боја и е безбедна машина за миење садови, што го прави ветер за чистење. Купете повеќе од еден за да се осигурате дека имате многу мраз на рака за што и да се појави. Цврстиот фиока за мраз на силиконот. Има простор за 15 квадратни коцки мраз. Доаѓа во 4 одлични бои. Лесно за чистење, безбедна машина за миење садови. Направено во Кина.

За производот

Купувачите избираат и