.

.

Ringвонски камо за ангажман на дрва од дрво и 14KT бело злато со полирани рабови и лукс удобност се вклопуваат

Ringвонски камо за ангажман на дрва од дрво и 14KT бело злато со полирани рабови и лукс удобност се вклопуваат

оценки:

DEN 11692.64
Од стока
Достапно.

Природно убавиот прстен за ангажман на камо со Realtree COBALT е отпорен на абење, со голема јачина и хипоалергичен. Еден карат камен е прикажан во цврста поставка за бело злато од 14 кт. Во прстенот се одликува со лукс удобност. Realtree Timber Women'sенски камо за ангажман на камо, кобалт и 14 KT бело злато со полирани рабови и лукс удобност вклопување : природно прекрасен прстен за ангажман на каро-каро-камо ја најавува вашата loveубов во навистина уникатен бенд Waycobalt е отпорен на абење (повеќе отпорен на гребење од титаниум).

За производот

Купувачите избираат и