.

.

Terra & Sky Women's Plus Shit Shit Shut Shutters

Terra & Sky Women's Plus Shit Shit Shut Shutters

оценки:

DEN 236.00
Од стока
Достапно.

Кратко со големина на женски плус големина - овие лесни и исклучени плус големина плетени шорцеви од Terra & Sky се направени со мека плетена ткаенина и целосна еластична лента за половината за најудобно вклопување. Изберете од класични цврсти бои или забавни отпечатоци за да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени парчиња. Тоа е целогодишно парче со безвременска привлечност и ви дава широк бес да го завршите стајлингот во вашата гардероба 60% памук 40% модал. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Среден lron кога е потребно. Направено во Индонезија. Опуштено вклопување. Повлечете го стилот. Увезени. Машина за перење. Удобна ткаенина за истегнување.

За производот

Купувачите избираат и