.

.

Evawear Purione Purion Perty Black Bikini

Evawear Purione Purion Perty Black Bikini

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Гаќичките на менструалниот период Evawear ви овозможуваат стилска заштита кога најмногу ви треба. Тие се супер апсорбирачки, дишење, влага, хипоалергичен, истегнат и без обележје. Абсорбента заштита Evawear Evawear Долна облека за еднократна употреба е одлична за жените и девојчињата за време на нивниот менструален циклус или за лесна инконтиненција и закрепнување по породувањето. Спречува истекување, така што не мора да се грижите за срамните несреќи.; Безгрижната удобност и стил направени од најлон, памук и спандекс, оваа безгласка, искривена гаќичка е исклучително мека и удобна за носење и ви овозможува да го добиете најдоброто во заштитата без грижи.; Материјал за врвни перформанси Оваа гаќичка за дишење е изработена од влага, високо-апсорбирана ткаенина и е хипоалергичен, за да можете да останете ладни и суви, без оглед каде сте во вашиот циклус.; Наменети за употреба со или без тампони или влошки апсорбираат течност и фитили подалеку од телото. Исто така, може да се користи како резервна копија со менструална чаша, тампон или подлога.; Машината што ги пее Нашите гаќички се машини што се перат за ваша погодност, без да ја изгубите својата најдобра ефикасност.;

За производот

Купувачите избираат и