.

.

Sumbell Industries Среќен слон Семејно стебло, прегратка розови балони платно wallидна уметност, 36, дизајн од Ким Ален

Sumbell Industries Среќен слон Семејно стебло, прегратка розови балони платно wallидна уметност, 36, дизајн

оценки:

DEN 399.84
Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ким Ален.

За производот

Купувачите избираат и