.

.

Фармерки со Софија, женски плус големина, со висок пораст на слабиот удар, фармерки

Фармерки со Софија, женски плус големина, со висок пораст на слабиот удар, фармерки

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Не можете да тргнете наопаку со класика. Нашата loveубов кон фармерките за подигање од фармерките на Софија продолжува со високо ниво, дарежлива размахване и удобно тексас на истегнување. Суптилното избледување на сите вистински места им дава на овие фармерки добро облечен изглед што е во право на тренд. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Siempre estarás a la moda con una prenda clásica. NOS Encantan Los Jeans Con Corte Para Bota de Sofia Jeans Que Cuentan con un un corte de tiro alto y cómoda mezclilla elástica con detalles de pliegues desteñidos. La sutil difuminación en los puntos clave les da a estos jeans un изгледаат desgastado que está de moda. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/59% алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 18 W/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 18 W. Fit : Bootcut/Corte Para Bota. Подигање и инсејм : високи; 29-1/2 ”Inseam/Tiro Alto; 29-1/2 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Дизајн на тексас на истегнување/Diseño con mezclilla elástica. Зошто ќе го сакате тоа : суптилно вознемирувачко и сурово раб по полите создаваат дизајн инспириран од гроздобер. Фармерки од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Купувачите избираат и