.

.

Онтансон ПЕТ нега, лесна чиста обука за трева за обука на отворено за отворено, 15 30

Онтансон ПЕТ нега, лесна чиста обука за трева за обука на отворено за отворено, 15 30

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Во овој сет на сите сезони, фиоката е конструирана со гумен материјал, а подлогата за пиша е конструирана со висококвалитетен полипропилен, кои спречуваат атмосфера и кинење, обезбедувајќи долг живот. [Висок профил] : Ниска дебелина на купот од 1,2 инчи нуди идеална функционалност го олеснува употребата на миленичињата.

За производот

Купувачите избираат и