.

.

Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината

оценки:

DEN 303.68
Од стока
Достапно.

Фармерки со права нозе со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции за машка лесна форма на фармерки со права нозе од половината директно тексас - најдобро за средни гради, Грејсон седи на половината и има дополнителна просторија во седлото за удобност каде што ви е најпотребно. Тој е дизајниран во нашиот тексас за удобност што е одлично за секојдневно. Завршено со темно индиго миење со рачно пескарење и обрасци на размахване . седи на половината со лесен колк и бутот. Удобно истегнување тексас што е одлично за секојдневно. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 17 "Отворање на нозете, 30/32/34/36" ИНСЕАМИ.

За производот

Купувачите избираат и