.

.

Уникатен разбој го кружниот геометриски модерен подрачје, без бело црно, 96 7

Уникатен разбој го кружниот геометриски модерен подрачје, без бело црно, 96 7

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Оваа колекција Рабат Шаг е луксузна и овозможува бесконечни можности за стилизирање. Шармантните нијанси, од богати, земјни тонови до светли, живописни нијанси се сигурни дека се маѓепсани и воодушевени! Оставете ја светлата боја на овој килим Рабат Шаг да го осветли декор на вашиот дом. Деца и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива. Упатства за нега : Вакуум редовно и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, без пролевање и лесен за чистење.

За производот

Купувачите избираат и