.

.

Начин да се прослави велигденската неонска сина пластична велигденска трева, Оз

Начин да се прослави велигденската неонска сина пластична велигденска трева, Оз

оценки:

DEN 153.44
Од стока
Достапно.

Облечете ги вашите велигденски корпи со начин да ја прославите неонската сина пластична велигденска трева. Без разлика дали планирате лов на јајце во соседството, велигденски бранч во стилот на семејство, или сакате само да пренесете некои третмани на вашето семејство и пријатели, оваа пластична велигденска трева е идеална декорација. Користете ја оваа пластична трева за да ја поставите велигденската корпа на вашето дете пред да ја пополните со бонбони, играчки и полнети животни. Можете исто така да го вклучите во зачудувачки велигденски дисплеј со шарени јајца и живописни цвеќиња. Оваа трева е достапна во торби со три унца во најразлични забавни бои како сина, розова, виолетова, како и класична зелена боја. Проверете го целиот начин да ја прославите колекцијата за други сезонски услуги и украси. Забавувајте се и се креативни на оваа велигденска сезона со патот да ја прославите неонската сина пластична велигденска трева. Начин да се слави брендот. Пластична велигденска трева. 3 унци. Неонски сино. 100% пластика. Совршено украсување на корпи, уметност, занаети и завиткување на подароци. Може да се користи со корпи, печива и третмани. Достапно во различни бои инспирирани од Велигден. Сезонски и празничен. Пар со други додатоци со Велигденски теми од пат за да славиме.

За производот

Купувачите избираат и