.

.

Резервоар за дрес на вратот на јуниори

Резервоар за дрес на вратот на јуниори

оценки:

DEN 351.84
Од стока
Достапно.

Уморен од носење на истиот стар обичен, досаден резервоар што си го имал засекогаш сега? Протресете ги работите со ова без граници, резервоарот за дрес на вратот на јуниорите. Се одликува со прогонувачки и жив принт инспириран од Диа де Лос Муертос (Ден на мртвите), годишен настан што ги слави и почестува членовите на семејството и пријателите што починале. Во меѓувреме, испробаните детали како дизајнот без ракави и мала тежина на ова парче ќе ви помогнат да останете кул и суви кога ќе се фатите во топлината на моментот. Овој резервоар за дрес на вратот на вратот на јуниорите не е направен од мека мешавина на полиестер и спандекс за удобност. Без граници на Jerseyуниор на Jerseyерси на вратот на јуниорите : 92% полиестер, 8% спандекс. Без ракави. Резервоар. Печатено. Лесен. Лажички врат. Достапно во черепот. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив.

За производот

Купувачите избираат и