.

.

Познати розови јуниори curvy jogger со висок пораст

Познати розови јуниори curvy jogger со висок пораст

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Високиот раст на славните на розовата личност е совршен спој на удобност и тренд. Дизајниран со висок пораст совршен за врвови на култури и функционален цртеж со половина еластичен опсег на половината и еластично отворање на нозете. Овие џогери имаат опуштено вклопување што е удобно без да бидат премногу меки. Висок пораст. 28 "inseam. Опуштено вклопување. Половина еластична лента за половината. Еластично отворање на нозете. Деструирано миење. Поштенски мува со затворање на копчињата. 3 предни џебови. 2 Задни џебови.

За производот

Купувачите избираат и