.

.

Камениот мелен оброк од пченка на Арнет, lbs

Камениот мелен оброк од пченка на Арнет, lbs

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Оброк од пченка од пченка на Арнет е основа за многу фини јужни оброци. Процесот на сушено пченка за мелење камен овозможува повеќе од трупот и микроб да се задржат во оброкот, што дава повеќе вкус и малку повеќе хранлива вредност. Арнет, особено популарен во Georgiaорџија и подигање во други региони, е член на Кина Кукл Рајс и Бин, АД Семејство на убава јужна храна. Арнет, камен мелен оброк од пченка, 5 фунти.

За производот

Купувачите избираат и