.

.

Патка женски чизми со два тона борба со чевли од дожд од дожд

Патка женски чизми со два тона борба со чевли од дожд од дожд

оценки:

DEN 319.84
Од стока
Достапно.

Барамчињата и матката немаат ништо на овие чевли со десничарски чизми кои се фалат со конструкција отпорна на вода што стои до елементите. Вратилото мери приближно 9,33 од лак. Платформата за мерки приближно 0,5 ". PLS kindубезно забележува дека овие чевли работат со половина големина мали, предлагаме да нарачате половина големина поголема; за широки стапала, можете да нарачате една големина нагоре би била подобра . Heel Height мери приближно 1".

За производот

Купувачите избираат и