.

.

Стерлинг сребрен прстен за токи на ЦЗ

Стерлинг сребрен прстен за токи на ЦЗ

оценки:

DEN 774.40
Од стока
Достапно.

Создаден во цврсто сребро, Ринг има три реда на CZ, врамени од не толку класичен дизајн на токи. Предната половина од групата е слоевито во три реда на CZ, а другата половина е полирана. Стерлинг сребрен CZ прстен : 3 реда на CZSfront половина од опсегот е слоевит.

За производот

Купувачите избираат и