.

.

Беркли PowerBait Power Power Power Rhobal мека мамка

Беркли PowerBait Power Power Power Rhobal мека мамка

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли поминаа над 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивна формула Power Bait. Риба ја сакаат Power Bait Толку многу што држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба да почувствувате повеќе каснувања - поставете повеќе куки и фатете повеќе риби! Додава движење и најголемиот дел од вашата свирка. Дизајнирано со старите приколки за свинско месо во умот, но полесно за употреба. Текстурата додава површина за повеќе вкус на моќност.

За производот

Купувачите избираат и