.

.

Персонализирана женска розова златна плоча со мали обетки за обрач

Персонализирана женска розова златна плоча со мали обетки за обрач

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Погласена во светло злато од роза, овој гламурозен пар обетки за обрачи имаат уникатен дизајн што можете да го персонализирате. Додадете го името или зборот по ваш избор во внатрешноста на прстенот за да создадете прекрасен моден додаток. Дајте изјава со ова прекрасно парче од нашата срамота колекција! Позлатено од розово злато. Секој обрач мери 25мм. Персонализирајте со име од 3 до 10 букви.

За производот

Купувачите избираат и