.

.

Покај на оксфордска патика во машката оксфорд

Покај на оксфордска патика во машката оксфорд

оценки:

DEN 367.04
Од стока
Достапно.

Направете прскање со машката одење, модерна hi-tech патика која го спојува иновативниот дизајн со максимална удобност. Одликувајќи се со систем на лакирање на Гили и мешани медиуми горе, никогаш нема да сакате да ги извадите овие лесни коцки сони патики. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Поставата за дишење. Систем за лакирање на Гили.

За производот

Купувачите избираат и