.

.

Елементи женски плус големина на ракав ФАУ ФАУН ФАСЕ

Елементи женски плус големина на ракав ФАУ ФАУН ФАСЕ

оценки:

DEN 544.00
Од стока
Достапно.

Дали има нешто повеќе рокенрол од кожа? Станете инстант Rockstar, облечен во кожен фустан од ракав Фенер од елементи од елоки. Мекиот текстура на месар и половината ќе ви го даде центарот на вниманието! Исклучиво на. Материјал : 100% полиуретан. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Fit : Затвори се вклопуваат. Должина : хитови под коленото; 43 ”должина на моделот. Затворање : Затворање на центарот на задниот дел од патентите; Врзаниот појас. Ракави : 3/4 ракави на фенер со должина. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-Neckline; цвест на половината со пикадо од половината; Затегната кожа кожа. Женски плус големина на ракав за ракави со кожен фустан од елементи од елокии. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

За производот

Купувачите избираат и