.

.

Брзи суви стебла за пливање на момчињата за чудо нација со еластична половината, UPF 50+, големини 4- & хаски

Брзи суви стебла за пливање на момчињата за чудо нација со еластична половината, UPF 50+, големини 4- & хаски

оценки:

DEN 239.68
Од стока
Достапно.

Овие брзи суви стебла за пливање од Wonder Nation се забавни, функционални и издржливи! Изградени со удобност и флексибилност во умот, тие се изработени со материјал за истегнување, еластичен полу-назад и прилагодлив цртеж. Од плажа до базен, па дури и во дворот, овие шорцеви ќе го задржат покриен со заштита од 50+ од сончевите зраци. Исклучиво на. Материјал : тело : 90% полиестер/10% спандекс; Крафи за удобност на решетки : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : Шорцеви за пливање. Ockебови : џеб за лепенка со затворање на кука и јамка. Затворање : Повлечете стил со половина еластичен грб за дополнителна удобност. Карактеристики : faux предна мува; истегнување ткаенина; UPF 50+. Докажано дете тешко : Дизајн на брзо сушење. Момчињата за пливање на момчињата од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и