.

.

Младифан НЦАА Флорида Државен Семинолес 3Д стадион Магнет

Младифан НЦАА Флорида Државен Семинолес 3Д стадион Магнет

оценки:

DEN 101.28
Од стока
Достапно.

Направете го вашиот фрижидер фан-зона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет. Создадени од повеќе слоеви, тие се прекрасна мини реплика на вистинскиот стадион на вашиот тим. Обезбедете ја на секоја магнетна површина и прикажете ги сите важни трудови-списоци за работа, распореди на тимот, дури и цртежи на креда. Тие се толку детални и уникатни, можеби само ќе се восхитувате на стадионот магнет повеќе од уметничките дела на Кидо. Супер силна конструкција работи на која било магнетна површина. Совршено за дома / училиште / канцеларија. Димензии : 2.25 ”x 2,25” x .4025 ”. Наредени три слоја длабоко создавање 3Д дизајн.

За производот

Купувачите избираат и