.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Величествено. Јака без ознака. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Потресена графика за гроздобер изглед. Официјално лиценциран. Раглански ракави. Материјал : 60% памук/40% полиестерско тело; 100% памучни ракави и вратот. Дизајн на вселенско-боја. Вратот на екипажот. Долги ракави. Графики за печатење на екран.

За производот

Купувачите избираат и