.

.

Јакни за лов на пулвер за машка дабови дабови, јакна од дабови дабови, со големина на средна големина

Јакни за лов на пулвер за машка дабови дабови, јакна од дабови дабови, со големина на средна големина

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Сите добија нешто што го купиле за лов што завршува да биде истрошено за ручек или во продавницата; Овој пуловер на четвртина-зип е тоа парче. Високата стоечка јака со 1/4 поштенски конструкција му дава класичен изглед, но не дозволувајте удобноста и изгледот на ова парче да ве измамат. Со мека и топла полиестерска ткаенина, може да ја задржи сопствената во шумата или слепите како слој во ладни денови или надворешна облека на замрзнати утра. Јакни за лов на пулвер од 1/4 за дабови дабови, јакна за пулвер, нозе од дабови, со големина средно мека и топла полиестерфабрика. Отворање на поштенски 1/4 за контрола на температурата. Високо деколте за да го заклучите ветрот.

За производот

Купувачите избираат и