.

.

Ournourneуни колекција жени бебила отворена плоштад пети со низок блок -потпетици сандали

Ournourneуни колекција жени бебила отворена плоштад пети со низок блок -потпетици сандали

оценки:

DEN 639.84
Од стока
Достапно.

Пумпата Beyla е исто толку разноврсна колку што е елегантна. Овој едноставен чевел има блок -потпетица покриена во материјал за велур и квадратна пети. Една единствена лента за пети и лента за глуждот со заоблена тока го комплетираат овој прекрасен изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

За производот

Купувачите избираат и