.

.

Главен стол за јадење, бронзена завршница со нафта, повеќе бои

Главен стол за јадење, бронзена завршница со нафта, повеќе бои

оценки:

DEN 4319.84
Од стока
Достапно.

Додадете свеж допир во вашата кујна или трпезарија со ова столче за акцент. Стилски и удобно, се вклопува право со повеќето шеми за украси за дома. Оваа бронзена акцент стол со нафта има пријатна перница за седиште и чист, дизајн на палети, што го прави и функционален и привлечен. Има едноставен изглед кој седи на крстосницата на класичен и современ, погоден за широк спектар на стилови на простории. Достапно во повеќе бои, ова столче за грб е дизајнирано да се интегрира беспрекорно во вашата кујна или трпезаријата. Студиската метална конструкција е изградена за да трае, додека преодниот дизајн гарантира дека сè уште ќе се вклопи дури и ако се промени вашиот декор за дома. Главен акцент стол, бронзена завршница со масло, повеќе бои : бронзена завршница со масло. Цврста, метална конструкција. Дизајн на Slat-Back. Перница на седиштето. Димензии : 17 "x 20,5" x 37.5 ". Едноставен преоден стил надополнува широк спектар на домашни декори, од класичен до современ Чаир е достапен во повеќе бои (секоја се продава одделно).

За производот

Купувачите избираат и