.

.

Олиеру мултифункционално решетката за мрена, натопена салата за салата, семејство фитнес прилагодлива сквотот решетката за кревање тежина на клупата за натопувањ

Олиеру мултифункционално решетката за мрена, натопена салата за салата, семејство фитнес прилагодлива сквотот

оценки:

DEN 1.67
Од стока
Достапно.

Олиеру мултифункционално решетката за балбел за натопување салата за салата за семејство, прилагодлива сквотот решетката за кревање на тежината на клупата за натопување на печатот -Комплетира целосно склопена, окупираната област е мала, лесна за чување и лесна за носење. -Дална извори на отпорност за зајакнување на ABS и јадрото, совршено за вкупно тонирање на мускулите на телото и кардио во еден компактен систем. -Сопочит за секоја фаза на фитнес толпата, долга услуга за прилагодување на животниот век на живот за да се сместат и почетниците и напредните корисници. -Не ви дозволува да насочите најразлични мускулни групи, вклучувајќи ги и горните, средните и долните апс и коси, бутовите, глупостите, телињата, подлактицата, трицепс, бицепс, комбинираат повеќе од 14 одлични вежби. Силна и издржлива опрема , максимално оптоварување не треба да надминува 480 bs . многу погодно за домашна употреба, склопот е едноставен, лесен и удобен дневен фитнес . Опсег на висина на заградата 41 "до 65"; Основен опсег 31 "до 49"- Сместува на клупа за печат. Тешки челични градежни материјали . да се прилагоди за да одговара на вашата висина, за да постигнете подобри резултати од тренингот . идеално за притискање, клупа, сквотот или стоење . Олиеру Нова мулти-функција Барбел решетка, склопот е едноставен, траен, да ви обезбеди Со квалитетна опрема за фитнес, дозволувајќи ви да уживате дома, ќе можете да вежбате, да имате здраво силно тело.

За производот

Купувачите избираат и