.

.

Вејверли инспирации памук 44 цврста светла зелена ткаенина за шиење во боја, пресечен двор

Вејверли инспирации памук 44 цврста светла зелена ткаенина за шиење во боја, пресечен двор

оценки:

DEN 87.52
Од стока
Достапно.

100% памук44 xe2 x80 x9d wideweight : 140 gsmmachine миење ладно со слични бои; Не бели; сува суво ниско; Отстранете ги непосредните страни за множители од три двор се продаваат во едно континуирано парче ткаенина (повеќето 8 континуирани дворови) 100% памук. 44 xe2 x80 x9d широк. Тежина : 140 GSM. Машинско миење ладно со слични бои; Не бели; сува суво ниско; отстранете веднаш. Нарачките за множители од три двор се продаваат во едно континуирано парче ткаенина (повеќето 8 континуирани дворови).

За производот

Купувачите избираат и