.

.

Премиум повторно воспоставена замена на кертриџот за - пакет

Премиум повторно воспоставена замена на кертриџот за - пакет

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Купете на големо и заштедете повеќе. Оваа ставка ќе вклучува вкупно 3 квалитетни касети за печатач со пораки од преработување : 3 x 74. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа премиум повторно воспоставена замена на кертриџот за 74 - 3 пакет е одлична ставка по намалена цена под 30 долари што не можете да ги пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : Комбо пакувања. Заменува 74-3pk.

За производот

Купувачите избираат и