.

.

Реформацијата за домот во Бомбај поврзан со килим или тркач на повеќе области

Реформацијата за домот во Бомбај поврзан со килим или тркач на повеќе области

оценки:

DEN 715.68
Од стока
Достапно.

Дојде време за реформација на боите! Одликувајќи се со модерни обрасци со најтрофејните комбинации на бои што можат да се најдат во која било колекција на килими. Овие килими сигурно ќе бидат завист на кој било гостин што влегува во вашиот дом. Секој килим е рачно затегнат и рачно врежан за дополнителна текстура со 100 проценти лавинска волна во Индија. Област за собирање на реформација, повеќе бои и големини : мека кадифена завршница. Рачно се разгледуваше и раката заврши. Поддршка на памучно платно за издржливост. Материјал : 100 проценти волна. Рачно затегната. Геометриски. Отпорен на лизгање.

За производот

Купувачите избираат и