.

.

Garanimals бебе девојче печати каросерија со долги ракави со руфли, големини 0M-24M

Garanimals бебе девојче печати каросерија со долги ракави со руфли, големини 0M-24M

оценки:

DEN 0.33
Од стока
Достапно.

Полето на цвеќиња создава сладок изглед. Цветното печатење на Гаранималс е тоа едно парче чудо што го прави девојчето да се подготви за денот без напор. Лизгајте го со џогери или хеланки за симпатичен изглед или таа може да го носи сето тоа сама по себе. Долгите ракави на рафлата додаваат варовнички привлечност и затворањето на дното на прилепување значи брзи и лесни промени. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж; Назад клуч со затворање на предвремено. Затворање : стил на пуловер со затворање на предвремено затворање; Снимки на левото рамо за лесно вклучување и исклучување. Ракави : кратки ракави со трим со зелена салата. Ockебови : Ништо. Карактеристики : АВЕРОД ЦВЕРНА ПРИНЦЕ. Цветно печатење на бебешки девојчиња од Гаранималс.

За производот

Купувачите избираат и