.

.

Трговска марка ликовна уметност Шума II Канвас уметност од ревизија на Лиза

Трговска марка ликовна уметност Шума II Канвас уметност од ревизија на Лиза

оценки:

DEN 3.00
Од стока
Достапно.

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Форест II“ платно уметност од Лиза Ревизија : Уметник : Лиза Ревизија. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и