.

.

Машка и висока измиена ракав за ракави на кањон Риџ, кошула со ракав, до 7xl

Машка и висока измиена ракав за ракави на кањон Риџ, кошула со ракав, до 7xl

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Со копчето со долги ракави на Кањон Риџ, можете да одите од обична работа за работа до денес со леснотија. Оваа Chambray се нуди во две бои? Сина и црна. Овој стил е 100% памук, дише и супер лесен за стил. Додадете јакна од костум или фланел на врвот за да се погледне во живот. Кањон Риџ го усоврши копчето со долг ракав надолу, осигурувајќи се дека има простор да се движи и да се чувствува пријатно. Ова копче Chambray надолу брзо ќе стане една од вашите омилени облеки што треба да се истроши. Земја на потекло : Увезен кањон Риџ Голем и висок долг ракав со долги ракави со коприва надолу : 100% памучен предиво-обоен комбрај. Ткаена измислица. Шири јака. Затворање на предниот дел на копчето. Копче преку еден џеб на градите. Назад плети. Изменет полите на кошулата. Долги ракави. Достапно во две бои. Облека измиена. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и