.

.

Без граници мини здолниште на јуниори

Без граници мини здолниште на јуниори

оценки:

DEN 431.84
Од стока
Достапно.

Опремена, висока силуета ја размачкува вашата фигура на ова тексас мини здолниште од без граници. Изработен од премиум тексас со навестување на стрии, ова симпатично здолниште служи како удобно! Материјал : 92% памук/7% полиестер/1% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 3. одговара : вграден. Должина : Силуета : мини. Затворање : летање на копчето со поштенски преден дел. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : уништени детали, исцрпена полите, детали за крпеница, половината со висок пораст. Деним мини здолниште за јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и