.

.

Најважни iPhone mini телефонски случај, танцувачки пердуви виолетова

Најважни iPhone mini телефонски случај, танцувачки пердуви виолетова

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

OTM Essentials i Phone 12 Mini Clear Town Edge Telegh Case, танцувачки пердуви виолетова Тешката кутија за телефони од OTM Essentials ™, е дизајниран да го заштити вашиот телефон од испакнатините и модринки на дневната абење и солза. Дизајниран со браник на удар и направен со флексибилен материјал TPU, цврстиот раб е и траен и лесен. Вашиот телефон патува со вас секој ден, нека е стилски како и вие . густ раб за заштита на влијанието. Прецизни пресеци за пристаништа и камера.

За производот

Купувачите избираат и