.

.

Квир око Каден смола Гео трпезарија стол, затворен отворен, 2-пакет, глуварче жолт

Квир око Каден смола Гео трпезарија стол, затворен отворен, 2-пакет, глуварче жолт

оценки:

DEN 2399.84
Од стока
Достапно.

Чаир на смола од квир око Каден во живописно глуварче жолто е тука за да го зајакне вашиот ентериер и надворешноста на dã © Cor. Акцент на решетки во рамките на рамките на рамките на рамките, безвременски модерен дизајн во вашиот дом. Совршено за вашата трпезарија или простор во задниот двор, овие столчиња ќе ги направат вашите пријатели и семејство. Изградбата на смола е без одржување и издржлива за да можете да се опуштите секогаш кога и каде и да е .. во текот на целата година. Достапни во повеќе бои, овие прекрасни столчиња се едноставно удобни, пространи и цврсти со склопување без метеж. Квир око Каден смола гео трпезариска столица, затворен/отворен, 2-пакет, жолт класик, модерен глуварче жолт смола, силуета слоеви добро со сите стилови и околини. Стилскиот дизајн на решетки има проток на отворен воздух за да ве одржи кул во текот на летото. Совршено и за затворен и за надворешно сор © ес. Едноставно склопување - прикачете го седиштето на столот на нозете. Димензии на столот : 22,5 "W x 21.7" D X 33.1 "H.

За производот

Купувачите избираат и