.

.

Бели свеж старт пред третман на мерка 6. мл

Бели свеж старт пред третман на мерка 6. мл

оценки:

DEN 2.33
Од стока
Достапно.

Свежо старт на Бели, пред-третман, работи како ексфолијатор на лицето и телото за да ја подготви кожата за да апсорбира други производи на брендот Бели. Работи со нежно слабеење на старата кожа за да открие свеж слој. Овој производ е формулиран со состојки кои се богати со антиоксиданс, антиоксиданс, како што се женшен и зелен чај и заврши со поттикнување на есенцијално масло од пеперминт. После натопувањето на кожата, може да се нанесе со рака во нежни кружни движења и може да се користи два до три пати неделно. Овој чистач пред третман работи самостојно, но исто така се препорачува за употреба со други производи на Бели. По чистење и исплакнување, нанесете миења на лицето Бели, навлажнувачи или креми за сончање. Свежо старт пред-третман се прави според истите високи стандарди како и сите други производи на Бели. Бидејќи овој производ е формулиран со состојки кои се без суровост, како и без парабени, мириси, бои, можете да се чувствувате добро користејќи ги. Бидејќи тие се одлични за оние со чувствителности на кожата или алергии, не е изненадување што ги препорачуваат дерматолозите и ОБГИНС. Работи со нежно слабеење на старата кожа за да открие свеж слој. Belli Fresh Start Pray пред-третман Scrub нежно ги отстранува старите клетки за да открие нова здрава кожа која е подготвена длабоко да ги апсорбира производите за третман.

За производот

Купувачите избираат и