.

.

Подобри домови и градини завеса за прозорецот за железо

Подобри домови и градини завеса за прозорецот за железо

оценки:

DEN 2.00
Од стока
Достапно.

Додадете стил и софистицираност во која било просторија во вашиот дом со подобри домови и градини со прозорец за железо. Одликувајќи се со карактеристична шема на шари во живописен тон, современите панели за железо веднаш ќе го ажурираат секој декор. Подобри домови и џебни панели на шипки на шипка доаѓаат во најразлични бои за да ја надополнат вашата соба. Ова покривање на полиестерскиот прозорец е лесно да се грижи, бидејќи може да се измие во ладна вода на нежниот циклус. Овие прекрасни завеси имаат текстурирана рака и нежно ја филтрираат светлината за природен изглед. Подобри домови и градини, панел за завеси за железо : единечен панел по пакет. Модерен дизајн на трелис. Pollеб на прачка за лесно виси. Текстурирана ткаенина. 100 проценти полиестер. Машина за перење. Достапно во разни бои и големини.

За производот

Купувачите избираат и