.

.

Време на одмор Црно брада Гарланд, 9 '

Време на одмор Црно брада Гарланд, 9 '

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Времето на празник Црното брада, Гарланд става цртичка на забава и чуден во украсувањето на вашиот одмор. Создавање изглед на потпис и чувство скоро каде било, оваа прекрасна венец е дизајнирана со смела шема со црна брада со ресни на краевите за посебен допир. Гарланд мери девет метри долга за убаво да се залепи над мантили, влезови, скалила, околу други украси или како облекување за вашата трпезариска маса. Времето на празник Црното брадавица е сигурно дека ќе стане омилен семејство за секој Божиќ. Време на одмор Црното брада, 9 ' : Дизајнирано со задебелен изглед на брада. Гарланд сигурно ќе стане омилен семејство за секој Божиќ. Се одликува со висечка јамка за лесно поставување. Прекрасно драпете над мантили, влезови, скалила, околу други украси или како облекување за вашата трпезариска маса. Мерки во должина 9 '.

За производот

Купувачите избираат и