.

.

Врска за девојчиња - Сет за замотана облека за девојки за девојче

Врска за девојчиња - Сет за замотана облека за девојки за девојче

оценки:

DEN 303.84
Од стока
Достапно.

Таа ќе изгледа како принцеза во овој скапоцен комплет за облека за спиење. Врвот во стилот на селанец е украсен со сјаен дизајн на цвеќиња, срца и птици, а панталоните што одговараат се карактеризираат со ситни материјал што ќе сака да го искористи. Облеките се направени за да се совпаднат, но може да се носат и одделно. Акцентите на розова лента на деколте и глуждовите додаваат убав допир. Облека за девојче за врска. Врвот во стилот на селанец; Сјајни акценти. Дизајн на цвеќиња, срца и птици на врвот и панталоните. Панталони изработени од ситен материјал; Акценти на лента околу манжетни. Ткаенина : 100% полиестер. Грижа : Машинско миење топло; Tumble Dry Ship. Исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.

За производот

Купувачите избираат и