.

.

4- печатени и цврсти хеланки на розови кадифени девојки

4- печатени и цврсти хеланки на розови кадифени девојки

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Меките и удобни хеланки од розово кадифе доаѓаат во погодно две пакувања, така што таа секогаш ќе има при рака. Вклучува : 2 пара хеланки. Влечење на стајлинг; покриена еластична лента за половината. Еден пар за печатење и еден цврст пар. Цврст : 95% памук/5% спандекс; Печатење : 93% памук/5% спандекс/2% полиестер. Машина за перење. Увезени. Твин-пакет хеланки за девојчиња од розов кадифе.

За производот

Купувачите избираат и