.

.

Ана Таволети „Веги пазар ii ротквица“ платно уметност

Ана Таволети „Веги пазар ii ротквица“ платно уметност

оценки:

DEN 2.67
Од стока
Достапно.

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Ана Таволети „Веги пазар ii ротквица“ платно уметност. Истакнати бои : бела, зелена, тен, црвена, кафеава за Ана Таволети, цртање и сликање отсекогаш биле нејзини страсти. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од.

За производот

Купувачите избираат и