.

.

Облека за истегнување на стрела од стрелки

Облека за истегнување на стрела од стрелки

оценки:

DEN 399.84
Од стока
Достапно.

Пунти за фустан со стрелки со стрела. *Редовно вклопување. * Лесна грижа, машинско миење. * Истегнете конструирана лента за половината со затегнување. * Четвртина од горниот дел од предниот џеб, џебот на заварувањето. * 100% поли. * Големина 29 - 39 * Редовно вклопување * Лесна грижа, машина за миење на машината * Истегнување конструирана лента за половината со затегнување * четвртина од предниот џеб, џеб за заварување * 100% поли * големина 29 - 38.

За производот

Купувачите избираат и