.

.

Кит во форма на камен на Мармонт Хил од Рејчел Билер, врамена wallидна уметност

Кит во форма на камен на Мармонт Хил од Рејчел Билер, врамена wallидна уметност

оценки:

DEN 0.67
Од стока
Достапно.

Оваа камена кит-кат-кат-уметност е врвен квалитетен отпечаток на giclee на архивска хартија со висока резолуција од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Кит во форма на камен на Мармонт Хил од Рејчел Билер, врамена wallидна уметност : ВИДОВИ ГИКЕЛЕН ПРИНЦИЈА НА АРХИВЕР ЗА АРХИВЕР ЗА АРХИВЕР ЗА АРХИВЕР. Уметнички дела од Рејчел Билер. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

За производот

Купувачите избираат и