.

.

Слики графички отпечатоци апстрактни врамени уметнички отпечатоци

Слики графички отпечатоци апстрактни врамени уметнички отпечатоци

оценки:

DEN 1.00
Од стока
Достапно.

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за украсување да го надополни. Дизајнирано од професионалци и произведени во Мексико користејќи висококвалитетни материјали, ова врамено уметничко дело има живописни бои што ќе помогнат да се создаде совршена околина околу вас. Севкупни димензии : 17,5 W x 1,75 D x 21.5 H во . Димензии на стакло : 16 W x 20h во . Црна пластична рамка. За употреба во затворен простор. Пристигнува подготвени да се обесат со приложениот хардвер.

За производот

Купувачите избираат и